Gati “shqiponjat”, publikohen formacionet zyrtare: Kroacia – Shqipëria

Gati “shqiponjat”, publikohen formacionet zyrtare: Kroacia – Shqipëria

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Kroacisë dhe Shqipërisë e vlefshme për raundin e dytë të Euro 2024.

Trajnerët, Sylvinho dhe Zlatko Dalic kanë zbuluar 11-shen startuese për ndeshjen që nis nga ora 15:00 dhe luhet në stadiumin e Hambugut.

Kujtojmë që dy shtetet e kanë “trenin” e fundit për t’u kualifikuar tutje në Euro 2024, andaj kjo ndeshje do të jetë tejet interesante.

Formacionet zyrtare:

MARKETING