Fronti Evropian takime me diasporën në Vjenë

Fronti Evropian takime me diasporën në Vjenë

Fronti Europian në krye me kryeiministrin e RMV-së Talat Xhaferi, lideri i Aleancës për Shqiptarë Ziadin Sela dhe ministri nga radhët e ASH-së Krenar Lloga mbrëmë zhvilluan takim me diasporën në Vjenë.

Nëpërmjet disa fotografive të postuara në rrjetin social Fejsbuk ata kanë faliminderuar të pranishmit.

MARKETING