Dy klube angleze në garë për Manen

Dy klube angleze në garë për Manen

Manchester United dhe Newcastle raportohet se janë shfaqur si klubet më të mundshme për të nënshkruar me Sadio Manen.

Bayern Munchen është i interesuar për të larguar anësorin pas një sezoni të mjerueshëm debutues. Ylli senegalez iu bashkua klubit gjerman vetëm verën e kaluar në një marrëveshje prej 27.4 milionë funtesh nga Liverpooli.
“Sky Sport Germany” ka raportuar se Bayern pritet të shesë Mane këtë verë pas një sezoni të vështirë, ku ai ka shënuar vetëm 12 gola.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif