Dorëhiqet trajneri i Shkëndijës, Qatip Osman

Dorëhiqet trajneri i Shkëndijës, Qatip Osman

Qatip Osmani nuk është më trajner i Shkëndijës, pasi kryesia ka pranuar dorëheqjen e tij.

“Shkëndija dhe Qatip Osmani ndajnë rrugët. Ndeshja e fundit e sezonit 2022/2023 përballë Rabotniçkit ishte e fundit për trajnerin Osmani në bankinën kuqezi. Tekniku ka ofruar dorëheqjen e tij, e cila është pranuar nga ana e klubit.
KF Shkëndija falemenderon Qatip Osmanin për angazhimin e tij në klub, duke i uruar shëndet dhe shumë suksese në të ardhmen”, thuhet në komunikatën e Shkëndijës.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif