. Futboll Archives - Page 2 of 684 - TV SHENJA

Futboll Archive

BESAR ISENI TRANSFEROHET TE EGNATIA

Mesfushori shkupjan, Besar Iseni sezonin e ri do të luajë në Superligën e Shqipërisë me skuadrën e sapo e inkuadruar në mesin e më të mirëve, Egnatia. Iseni ka firmosur sot zyrtarisht me ekipin shqiptarë dhe është prezantuar nga të njejtit. Shkupjani …

Benzema pozitiv me COVID-19

Karim Benzema ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmi është konfirmuar nga Real Madridi në faqen zyrtare. Lojtari nuk ka tani për tani simptoma, por do të qëndrojë i izoluar së paku dy javë. Kjo do të thotë se Benzema s’do t’i bashkohet …