Bashkimi fiton balotazhin kundër Vëllazërimit, kumanovarët do të garojnë në Ligën e Dytë

Bashkimi fiton balotazhin kundër Vëllazërimit, kumanovarët do të garojnë në Ligën e Dytë

Ekipi i Bashkimit sezonin e ardhshëm do të luaj në Ligën e Dytë. Kumanovarët ishin më të suksesshëm se ekipi i Vëllazërimit nga Kërçova, në balotazhin e luajtur sot në Tetovë.
Bashkimi fito me rezultatin 3-0. Golat u shënuan nga Egzon Aziri, i cili shënoi dy herë dhe një gol e shënoi Sami Alili.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif