Barcelona shfryhet në Betisin

Barcelona shfryhet në Betisin

Barcelona ka treguar lojë të madhe duke e deklasuar me rezultat 5:0 Betisin.
Katalunasit shfryhen në skuadrën e Betisit.

Futbollisti Joao Felix ka debutuar me gol dhe i gëzohet kësaj fitore të thellë.
Golat i realizuan Joao Felix (25′), Lewandowski (32′), Torres (62′), Raphinha (66′) e Cancelo (81’).
Barcelona kryeson me 13 pikë por ka një ndeshje më shumë se Reali në pozitën e dytë, që ka 12 pikë dhe Betis është në pozitën e nëntë me 7 sosh pas 5 jave në kampionatin spanjoll.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif