Aksident i rëndë në Qafë Thanë, makina përplaset me një furgon pasagjerësh

Aksident i rëndë në Qafë Thanë, makina përplaset me një furgon pasagjerësh

Një aksident është raportuar ditën e sotme në Qafë Thanë.

Mësohet se autobusi është përplasur me një makinë. Si pasojë e përplasjes vetura është përfshirë nga flakët.

Sipas News24, bëhet me dije se autobusi ka pësuar vetëm dëme materiale dhe se nuk raportohet për të lënduar.

Ndërsa shoferi dhe dy pasagjerët që ndodheshin në veturë, kanë pësuar lëndime. Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif