Aksident i rëndë në Kollar të Kërçovës, dyshohet për viktima

Aksident i rëndë në Kollar të Kërçovës, dyshohet për viktima

Sonte në fshatin Kollare të Kërçovës ka ndodhur një aksident i rëndë.

Sipas informatave të parë aksindeti erdhi pasi një veturë nga rruga ka rënë në lumin që kalon në këtë fshat.

Nga terreni mësohet se ka edhe viktima dhe se vetura është me targa të Shkupit.

Pritet që më vonë policia të jep më shumë detaje për këtë aksident. /SHENJA/

MARKETING