. Videolajm – TV-SHENJA

Videolajm Archive

Serbët në veri “varrosin” Rezolutën 1244

Qytetarët serb në veri janë mbledhur edhe sot për të protestuar kundër krijimit të Ushtrisë së Kosovës. Ata janë mbledhur në afërsi të objektit të UNMIK-ut, dhe në mënyrë të organizuar e kanë varrosur Rezolutën 1244. Pasi sipas tyre, krijimi i Ushtrisë së Republikës së …

Duke pritur heroin Luka Modriq (Video)

Luka Modric është parë për herë të parë në Santiago Bernabeu pas fitimit të Topit të Artë të hënën e kësaj jave. Mesfushori kroat ka ndjekur nga afër ndeshjen që Real Madrid e fitoi 6:1 ndaj Melilla në Kupën e Mbretit. 33 …

(VIDEO) Makina përfundon në kanal

Një aksident është regjistruar sot në Durrës, ku një makinë ka përfunduar në kanal. Ngjarja në fjalë ka ndodhur në zonën e Kënetës. Ka qenë një qytetar ai që ka njoftuar për ngjarjen pranë ‘BalkanWeb’, ndërsa bën me dije se drejtues i mjetit …