Zgjedhjet, reagon Rama: PS:+50 ndërsa OP:0-11

Zgjedhjet, reagon Rama: PS:+50 ndërsa OP:0-11

Kur pritet të shpallet rezultati paraprak për 3 bashkitë ku u votua dhe u numërua elektronikisht, ndërsa në bashkitë e tjera nga momenti në moment pritet të nisë procesi i numërimit, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të reagojë me një foto, në rrjetet sociale.

“PS:+50 OP: 0-11”, shkruan Rama në një fletë të bardhë, duke shprehur kështu bindjen e tij se socialistët marrin nga këto zgjedhje mbi 50 bashki, ndërsa opozita sipas dil merr 0 deri në minus 11 bashki./tvklan.al

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif