Vuçiq: Kur ta di se cila do të jetë zgjidhja për heqjen e dinarit, do t’ju informoj

Vuçiq: Kur ta di se cila do të jetë zgjidhja për heqjen e dinarit, do t’ju informoj

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë sot se ende nuk ka zgjidhje për heqjen e dinarit në Kosovë dhe se do ta informojë opinionin kur të ketë.

“Kur ta di se cila do të jetë zgjidhja, do t’ju informoj”, tha Vuçiq.

Ai ka shtuar se në Mynih, ku ka marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë së Mynihut, ka pasur një takim me të gjithë ata që janë të rëndësishëm për Serbinë, shkruan Tanjug, transmeton Klankosova.tv

MARKETING