U raportua nga reja e tij për sulm fizik, arrestohet 74 vjeçari nga një fshat i Tetovës

U raportua nga reja e tij për sulm fizik, arrestohet 74 vjeçari nga një fshat i Tetovës

Arrestohet 74 vjeçari nga një fshat i Tetovës për sulm ndaj të resë së tij informon Ts.
Me datë 31.03.2024 në ora 15:45, zyrtarët policorë nga Njësia Policore-Kamnjan, kanë privuar nga liria personin E.Z.(74) nga një fshat i Tetovës, i cili gjysmë ore më parë është raportuar nga reja e tij 36 vjeçare se ka e ka sulmuar fizikisht. Personi është ndaluar në komisariat dhe po punohet për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

MARKETING