Sulmohet një i mitur në Zhelinë

Mbrëmë (03-janar) në orën 04:00, 34-vjeçari E.A. nga Zhelina e Tetovës, ka raportuar se dje rreth orës 16.00, pas një debati të mëparshëm verbal, i afërmi i tij A.U.(27) nga i njëjti fshat para shtëpisë familjare të E.A. e ka sulmuar fizikisht djalin e tij të mitur. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif