Shkupi dhe Struga me aeroplanin e njejtë drejt Antalias së Turqisë

Shkupi dhe Struga me aeroplanin e njejtë drejt Antalias së Turqisë

Struga dhe Shkupi kanë udhëtuar sot drejt Antalias së Turqisë për fazën përgatitore të gjysmësezonit pranveror në elitën e futbollit vendor.

Të dyja skuadrat shqiptare kanë udhëtuar drejt tokës turke me aeroplanin e njejtë, duke u nisur nga aeroporti i Shkupit.

Struga dhe Shkupi së bashku me Shkëndijën e Tetovës edhe këtë sezon janë sërish në garë për titullin e kampionit në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut.

MARKETING