Rikthehet telefoni legjendar Nokia 3210

Rikthehet telefoni legjendar Nokia 3210

HMD mund të prezantojë një version të ri të telefonit Nokia 3210 në muajin maj.

HMD njoftoi një telefon të ri Nokia që do të arrinte në muajin maj në Kongresin Botëror të Celularëve muajin e kaluar, dhe një postim i ri në rrjetin social X jep një ide se çfarë të presësh.

Postimi ka një ilustrim dhe një lidhje me faqen që sugjeron se bëhet fjalë për një ditëlindje dhe vetë postimi është postuar më 18 mars, ditëlindja e 25-të e Nokia 3210.

Telefoni legjendar i hapi rrugën Nokia 3310, i cili u bë një legjendë në industrinë e telefonisë. Ishte Nokia 3210 që solli lojën Snake, panele të ndërrueshme, një kompozitor të integruar të tonit, si dhe dizajnin pa antena dhe Nokia 3310 i mori të gjitha.

HMD ka të ngjarë të ofrojë më shumë të dhëna në periudhën e ardhshme, të cilat do të konfirmojnë ose mohojnë teorinë popullore.

MARKETING