“Qëndresë, stoicizëm dhe shpresë” – Osmani publikon fotografi me presidentin ukrainas, Zelensky

“Qëndresë, stoicizëm dhe shpresë” – Osmani publikon fotografi me presidentin ukrainas, Zelensky

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani po qëndron për të dytën ditë me radhë në Granada të Spanjës ku po mbahet samiti i liderëve të vendeve evropiane.
Në ditën e dytë të samitit, presidentja Osmani ka takuar presidentin ukrainas, Volodymyr Zelensky.

“Qëndresë, stoicizëm dhe shpresë!”, shkruan Osmani në një postim në Facebook.

MARKETING