Pakistani goditet nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.7

Pakistani goditet nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.7

Një tërmet me magnitudë 7.7 ka goditur Pakistanin dhe Kashmirin e administruar nga Pakistani, transmeton Anadolu.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif