Pejë: “Ishte i martuar dy herë”, zbardhen detaje të reja për të dyshuarin e vrasjes makabër në Pejë

Pejë: “Ishte i martuar dy herë”, zbardhen detaje të reja për të dyshuarin e vrasjes makabër në Pejë

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në Pejë, në rrugën “Mbreti Zog”.

Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Bardh Rugova.

Rasti është raportuar në Polici rreth orës 16:00. Ai ka thënë se me të arritur në vendin e ngjarjes, Policia ka parë se bëhet fjalë për vrasje të rëndë

Burime të Insajderit në kushte anonimiteti kanë treguar se i dyshuari Urim Hyseni ka qenë dy herë i martuar dhe i divorcuar.

“Nga fqinjtë sipas burimeve, është njohur si djalë i qetë dhe jo problematik. “Ky ka qenë dy herë i martuar dhe i ndarë. Nuk është njoft si djalë problematik. I urtë ka qenë shumë”, thonë burimet policore.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif