Lëkundet Shqipëria, tërmeti prej 3.4 ballësh godet Lezhën

Lëkundet Shqipëria, tërmeti prej 3.4 ballësh godet Lezhën

Lëkundje toke janë regjistruar pak minuta më parë në veri të Shqipërisë.

Sipas EMSC, një tërmet me magnitudë 3,4 ballë ka goditur qytetin e Lezhës. Ndërsa, epiqendra ka qenë 7 km larg Lezhës dhe 59 km larg Durrësit.

Lëkundet Shqipëria, tërmeti prej 3.4 ballësh godet

MARKETING