Humbi kontrrollin e makinës, vdes i riu nga Struga

Humbi kontrrollin e makinës, vdes i riu nga Struga

Sot rreth orës 00:50 në rrugën rajonale Strugë-Dibër, në hyrje të fshatit Veleshtë, A.O.(21) nga fshati Veleshtë, duke drejtuar veturën “Volkswagen Golf” me targa të Strugës, ka humbur kontrollin mbi automjetin duke dalur kështu nga rruga njofton MPB.
Pas plagëve të marra, vdekjen e ka konstatuar mjeku nga Qendra Mjekësore e Strugës. Inspektim është kryer nga Prokurori Publik dhe ekipi SPB Strugë.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif