Humbi bashkinë e Shkodrës me mbi 11 mijë vota, reagon Bardh Spahia: Çdo pushtet i dalë nga bota e krimit nuk jeton gjatë!

Humbi bashkinë e Shkodrës me mbi 11 mijë vota, reagon Bardh Spahia: Çdo pushtet i dalë nga bota e krimit nuk jeton gjatë!

Pasi pësoi një humbje të thellë në zgjedhjet lokale, me mbi 11 mijë vota, vjen reagimi nga Bardh Spahia. Në një mesazh në ‘Facebook’ Spahia shprehu mirënjohje për mbështetësit e tij, ndërsa sulmoi maxhorancën.
Ai tha se çdo pushtet i dalë nga boja e krimit nuk jeton gjatë.

“Çdo pushtet i dalë nga bota e krimit dhe paratë e pista nuk jeton gjatë, ndërsa shpirti i lirë i Shkodrës i ka rezistuar edhe kohëve më të errëta. Mirënjohje për të gjithë qëndrestarët dhe ata që nuk bëjnë kompromis për lirinë.”, shkruan Bardhi.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif