. Rajoni Archives - Page 2 of 303 - TV SHENJA

Rajoni Archive

Lajçak takon ndaras Kurtin dhe Vuçiqin

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është takuar në Bruksel me Përfaqësuesin Special të BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Mirosllav Lajçak, njofton Klan Kosova. Në një postim në Twitter, Lajçak tregoi se ka mbajtur takime të ndara me Kurtin dhe presidentin serb Aleksandar Vuçiq. …