. Kronikë e zezë Archives - Page 3 of 180 - TV SHENJA

Kronikë e zezë Archive

Aksident në Tetovë, humb jetën një person

Një person ka humbur jetën në aksidentin që ka ndodhur në rrugën drejt Banjës në Tetovë. Vozitësi i cili bashkërisht me tre bashkudhëtarë ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe ka dalë nga rruga. Në vendngjarje ka humbur jetën një grua, mosha e …