Bastisje në Kumanovë, arrestohet për drogë 53-vjeçari

Bastisje në Kumanovë, arrestohet për drogë 53-vjeçari

MPB ka bërë të ditur se rreth orës 21:00 të ditës së djeshme është arrestuar 53-vjeçari A.A. nga Kumanova pasi te i njëjti është gjetur drogë. Nga MPB shtojnë se tek i njëjti është gjetur kokainë.

“Gjatë kontrollit tek ai, në rrugën “Cigllana Vardar” në Kumanovë, është gjetur kokainë, ndërsa gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer më pas me urdhër të gjykatës, është gjetur edhe kokainë dhe një peshore digjitale”, thonë nga MPB.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif