Arrestohet i riu nga Gostivari, ka sulmuar fizikisht nënën e tij

Arrestohet i riu nga Gostivari, ka sulmuar fizikisht nënën e tij

Mbrëmë (21-shkurt) rreth orës 20:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë privuar nga liria 27-vjeçarin Xh.A. nga Gostivari, për shkak të dyshimit se gjatë muajit të fundit në shtëpinë e tyre familjare në Gostivar ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

“Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të përgaditet parashtresë përkatëse”, njofton policia.