. Kronikë e zezë Archives - Page 2 of 439 - TV-SHENJA

Kronikë e zezë Archive

45 vjeçari përplas me motor policin në Shkup

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se gjatë mbrëmjes së djeshme, një 45 vjeçar në lagjen Hipodrom të Shkupit ka përplasur me motoçikletë një polic. “Më 14.09.2019 në orën 22:30 në vendkalimin hekurudhor në rrugën Blagoja Stefkovski në lagjen Hipodrom të …

Djali rrah nënën e tij në Prishtinë

Një person është arrestuar dje në Prishtinë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht nënën e tij, ka njoftuar Policia e Kosovës. Rasti për policin e ka raportuar nënë e tij, e cila ka treguar se djali i saj vuan nga një …

23 vjeçari nga Shkupi sulmon policët

Në orën 2 të mëngjesit në rrugën “Maqedonia” në Shkupit, policia ka arrestuar K.L (23) pasi është sjellur në mënyrë agresive dhe ka fyer zyrtarët policorë të cilët kanë kryer detyrën zyrtare. Kundër K.L do të ngritet kallëzim penal adekuat.