. TV-SHENJA – Lajme , informacion , Seriale, Emisione, Kuriozitete

Sport

Ndarja e drejtësisë, Shkëndija ankohet për referim të njëanshëm (VIDEO)
Një ditë pas ndeshjes së parë të çerekfinale të Kupës së Maqedonisë ndërmjet Vardarit dhe Shkëndijës e mbyllur baraz 1:1, …
Mijëra qytetarë të Korçës protestojnë kundër dënimit të Skënderbeut
Mijëra qytetarë nga Korça kanë protestuar të mërkurën kundër UEFA-s, pas raportimit të inspektorëve që kërkonin përjashtimin e klubit Skënderbeu …
Vardari dhe Shkëndija barazojnë 1:1 në çerekfinale
Gjysmëfinalisti i katërt i Kupës së Maqedonisë do të vendoset më 7 mars në Tetovë, pasi që Vardari dhe Shkëdija …