(VIDEO) Tension në Kuvend, zihen Apasiev dhe Kostovski

(VIDEO) Tension në Kuvend, zihen Apasiev dhe Kostovski

Momente tensioni në Kuvend. Para pak çastesh është parandaluar një incident në Kuvend në mes deputetit Dimitar Apasiev dhe atij të LSDM-së, Martin Kostovski.

Megjithë, falë reagimit të deputetëve tjerë është shmangur përplasja fizike. /SHENJA/