(VIDEO) Një shtëpi përfshihet nga zjarri në lagjen e Gazi Babës

(VIDEO) Një shtëpi përfshihet nga zjarri në lagjen e Gazi Babës

Një shtëpi është përfshirë nga flakët në lagjen Gazi Babë të Çairit, shkruan SHENJA.
Siç mund të shihet edhe në videon më poshtë flakët e zjarrit për momentin janë duke u përhapur me shpejtësi.
Zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe po mundohen ta lokalizojnë zjarrin.
Nuk dihen ende shkaqet që kanë quar deri te shpërthimi i zjarrit.