Tronditet Tirana, dhëndri vret vjehrrin, vjehrrën dhe veten

Tronditet Tirana, dhëndri vret vjehrrin, vjehrrën dhe veten

Një krim makabër ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Tiranë. Dhëndri ka vrarë me armë zjarri vjehrrin, vjehrrën dhe veten në zonën e Unazës së Re.

Vrasja makabër ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hënë ndërsa ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.