Ten Hag komenton largimin e Ronaldos para përfundimit të ndeshjes

Ten Hag komenton largimin e Ronaldos para përfundimit të ndeshjes

Cristiano Ronaldo sonte morri vemendjen e të gjithë tifozëve në stadiumin ”Old Trafford” por edhe të mediave botërore.

Portugezi u largua nga banka rezerve duke shkuar drejt zhveshtores pa përfunduar ndeshja mes Manchester United dhe Tottenahmit.

Aryesja e largimit të tij duket se është mos inkuadrimi i tij nga trajneri Erik Ten Hag.

Rreth veprimit të CR7 ka folur trajneri holandez pas përfundimit të ndeshjes.

Ten Hag ka thënë shkurt se me të do të merret nesër.