` . Shqipëri, hidhet nga lartësia pacienti 60-vjeçar me Covid-19, ndërron jetë - TV SHENJA

Shqipëri, hidhet nga lartësia pacienti 60-vjeçar me Covid-19, ndërron jetë

Një 60-vjeçar është vetëhedhur nga lartësia e spitalit Shefqet Ndroqi në Tiranë dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Nuk dihen ende shkaqet që e çuan L.S. që të kryente aktin e vetëvrasjes rreth orës 00:30. Kujtojmë se në spitalin Shefqet Ndroqi mbahen pacientët e prekur nga COVID-19.

Ky është viktima e pestë që ka kryer aktin e vetëvrasjes deri tani në dy spitalet, Shefqet Ndroqi dhe Infektiv.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, rreth orës 00:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi L.S.,60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.