Pritet takim Kovaçevski – Mickoski

Pritet takim Kovaçevski – Mickoski

Me kërkesë të kryeministrit Dimitar Kovaçevski nesër në orën 15:00 pritet të ketë takim mes kryeministrit Kovaçevski dhe kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, shkruan Radio Lider, duke u thirrur në burime brenda partisë opozitare.
Pritet që temë e takimit të jetë propozimi francez për heqjen e vetos bullgare.