` . Pasi u pensionua Khabib, vjen reagimi nga Conor McGregor - TV SHENJA

Pasi u pensionua Khabib, vjen reagimi nga Conor McGregor

Khabib Nurmagomedov mbrojti titullin e kampionit mbrëmë ndaj Justin Gaethje, duke e mundur në raundin e dytë.

Pas duelit, Khabib njoftoi se kjo përballje ishte e fundit për të duke lajmëruar tërheqjen.

Për këtë, ka reaguar edhe rivali i tij, Conor McGregor.
“Performancë e mirë. Unë do ta vazhdoj. Respekt dhe ngushëllime për babain sërish. Për ty dhe familjen tuaj” – shkroi McGregor.