Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 10, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 20 deri 27 gradë celsius.

Edhe nesër moti do të jetë me diell dhe vranësira.