Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Në orët e pasdites dhe në mbrëmje do të ketë reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 25 deri në 33 gradë Celsius.