MPB për TV SHENJA jep detaje për vrasjen në Çair

MPB për TV SHENJA jep detaje për vrasjen në Çair

Në një prononcim për TV SHENJA, nga policia kanë konfirmuar vrasjen për të cilën raportuam se ka ndodhur para pak çastesh në Çair. Zëdhënësi i policisë, Toni Angellovski, tha se në SPB Shkup është denoncuar se ka pasur të shtëna armësh në një çajtore në rrugën “Braka Rexhepagiq” në Shkup.

“Është denoncuar se janë plagosut tre persona, ndërsa njëri prej tyre ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra. Zyrtarët policorë janë nisur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë në zbardhjen e rastit”, tha Agellovski. /SHENJA/