Morata i pandalshëm kundër Nottinghamit (Video)

Morata i pandalshëm kundër Nottinghamit (Video)

Vjen goli i dytë në takimin e rëndësishëm për FA-Cup ndërmjet Chelseas dhe Nottingham.

Edhe golin e dytë në këtë ndeshje e shënoi super-sulmuesi Morata me një goditjetë pandalshme me kokë që arriti ta tund rrjetën e kundërshtarit në minutën e 50′, shkruan GazetaBlic.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO