` . Liga e Kampionëve, spektakël në Bayern – PSG, Chelsea në avantazh ndaj Portos - TV SHENJA

Liga e Kampionëve, spektakël në Bayern – PSG, Chelsea në avantazh ndaj Portos

Kanë përfunduar 45 minutat e para të ndryshjeve, Bayern – PSG dhe Porto – Chelsea të vlefshme për ndeshjet e para çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

PSG është duke e mposhtur Bayernin me rezultat 2-1. Dy golat për francezët u realizuan nga Mbappe dhe Marquinhos ndërsa për Bayernin realizon Moting.

Ndërsa Chelsea është duke e mposhtur Porton me rezultat 1-0 dhe golin e realizoi mesfushori Maison Mount.