Kroatët sulmojnë lojtarët serbë, njëri prej tyre hidhet në det nga frika (VIDEO)

Kroatët sulmojnë lojtarët serbë, njëri prej tyre hidhet në det nga frika (VIDEO)

Lojtarët serbë të ekipit të Crvena Zvezdas u sulmuan sot pasdite në Split të Kroacisë, përderisa ishin ulur në një kafe me fanellat e klubit të tyre.

Disa të rinj shkuan drejt tyre dhe filluan t’i sulmonin. Tre lojtarë nga skuadra e klubit serb u arratisën, njëri prej tyre duke u gjuajtur në det.

Këta janë lojtarët e Crvena Zvezdas të cilët pritej të ndesheshin sot kundër Mornarit të Kroacisë, në sportin “water polo”, mirëpo ata u kthyen në Boegrad menjëherë pas këtij incidenti.