Isco refuzon Romën

Isco refuzon Romën

Isco është në mesin e lojtarëve të lirë për të gjetur skuadër.

Ai i dha fund aventurës së tij te Real Madridi dhe tashmë ka disa skuadra të interesuara për të.

Isco ka marrë edhe një oferta nga Serie A, por duket se nuk është i kënaqur mjaftueshëm sa për të bërë lëvizjen e radhës.

Siç raporton ‘AS’, Isco ka refuzuar një mundësi për t’u transferuar te Roma/

Ai transferohej nga Malaga te Real Madrid si një nga lojtarët më premtues asokohe.