Hahn nesër në Kosovë, takon Haradinajn

Hahn nesër në Kosovë, takon Haradinajn

Komisioneri Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn nesër do të jetë në Kosovë me ç’rast do të takohet me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Këtë e bën të ditur përmes një komunikate për media Zyra e Kryeministrit, transmeton Koha.net.

Takimi do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë nga ora 16:45.