Gjendet i vdekur një person në Prilep

Një djalë i ri është gjetur i vdekut në shtëpinë e tij në Prilep.
Siç informojnë nga Policia, dje rreth orës 14:50, B.V. ka denoncuar se në të njëjtën ditë rreth orës 13:00, në rrugën “Pobeda” (Fitorja) në Prilep, në shtëpinë e tij ka gjetur të vdekur 24-vjeçarin J.S. nga Prilepi.
Nga ana e mjekut të Ndihmës së Shpejtë Mjekësore, është konstatuar vdekje, pa shenja nga dhuna.
Është kryer ekspertiza në vendin e ngjarjes dhe trupi i të ndjerit është dërguar në obduksion.