(FOTO) Maqedonia e Veriut stërvitet në “Dinamo Arena” para ndeshjes me Gjeorgjinë

(FOTO) Maqedonia e Veriut stërvitet në “Dinamo Arena” para ndeshjes me Gjeorgjinë

Përfaqësuesja e futbollit të Maqedonisë së Veriut ka zhvilluar stërvitjen e parë zyrtare para ndeshjes me Gjeorgjinë, e vlefshme për raundin e parafundit të Ligës së Kombeve.

Kjo seancë stërvitore ka kaluar me atmosferë të mirë, punë intensive dhe përkushtim të madh të lojtarëve në fushën e gjelbërt.

Të gjithë futbollistët janë në formë të mirë dhe duken të gatshëm për të dhënë maksimumin e tyre për këtë përballje

Përballja Gjeorgji Maqedoni e Veriut luhet nesër në stadiumin “Dinamo Arena” me fillim në orën 18:00. /SHENJA/