` . Formacionet zyrtare: Kosovë – Mali i Zi - TV SHENJA

Formacionet zyrtare: Kosovë – Mali i Zi

Janë publikuar formacionet zyrtare për përballjen mes Kosovës e Malit të Zi.

Te Kosova, ndryshimi më i madh është që Florent Hadërgjonaj do të luajë në sulm në krahun e djathtë, teksa Milot Rashica është në krahun e majtë.

Te Mali i Zi nuk do të luajë nga fillimi Fatos Beqiraj.

Takimi nis në orën 20:45 në “Fadil Vokrri” dhe është i vlefshëm për Grupin A kualifikues për “Euro 2020”.

Image