Formacionet zyrtare: Gjeorgji – Maqedoni e Veriut

Formacionet zyrtare: Gjeorgji – Maqedoni e Veriut

Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit ndërmjet Gjeorgjisë dhe Maqeonisë së Veriut, i vlefshëm për raundin e parafundit të Ligës së Kombeve

Tek Maqedonia e Veriut në portë do të jetë Dimitrievski, ndërsa mbrojtja përbëhet nga Alioski, Musliu, Vellkovski dhe Zajkov.

Në mesfushë Milevksi ka vendosur Ashkovskin, Spirovskin, Bardhi dhe Elmasin, teksa në sulm Ristovskin dhe Miovskin.

Takimit nis nga ora 18:00 në stadiumin “Dinamo Arena”. /SHENJA/