E TMERRSHME | Policia izraelite arreston prindërit palestinezë dhe la fëmijët e tyre vetëm në veturë (VIDEO)

E TMERRSHME | Policia izraelite arreston prindërit palestinezë dhe la fëmijët e tyre vetëm në veturë (VIDEO)

Policia izraelite arrestoi prindërit palestinezë dhe la fëmijët e tyre vetëm në makinë, duke përfshirë një foshnjë, sipas mediave lokale dhe dëshmitarëve, përcjell SHENJA.

Arrestimi thuhet se ishte për shkak se nëna e fëmijëve “nuk kishte leje për të hyrë në Jerusalem”.