Demiri: Ballkani ka kualitet, mirëpo shpresoj që ne të dalim fitimtarë

Demiri: Ballkani ka kualitet, mirëpo shpresoj që ne të dalim fitimtarë

FC Shkupi nesër përballet me Ballkanin në ndeshjen e vlefshme të fazës së plej-ofit të Ligës së Konferencës. Futbollisti i Shkupit Besir Demiri thotë se ekipi i Ballkanit ka kualitet, mirëpo shpreson që ekipi i tij në fund të del fitimtarë.

“Ne si klub nuk duhet t’ia lëmë rastësisë, dhe ta lëshomë këtë rast të cilin që e kemi para nesh. Mendoj se ka kualitet më shumë se Ballkani pasi që e dimë edhe kualitetin e Ligës së Kosovës por ndeshje është e barabartë shpresoj që të dalim fitimtarë”, u shpreh më tej Demiri. /SHENJA/