Çair, babai e gjen të vdekur djalin e tij

Çair, babai e gjen të vdekur djalin e tij

Gjatë ditës së djeshme një 29 vjeçar nga Çairi, në stacionin policor në Bit Pazar ka denoncuar se rreth orës 6 të mëngjesit në shtëpinë e tij ka gjetur djalin pa shenja jete.
Në vendin e ngjarjes ka arritur Ndihma e Shpejtë, ndërsa mjekët menjëherë kanë konstatuar vdekjen.
Policia ka kryer ekspertizë në vendngjarje, dhe me urdhër të Prokurorit Publik fëmiu është dorëzuar për autopsi.